Hizmetlerimiz

 

GÜVENLİK

Günday Kız Yurdu olarak kızlarını bize emanet eden velilerin gözlerinin arkada kalmaması için yoğun çaba harcıyoruz. PDKS Parmak izli kayıt sistemi ile öğrencilerimizin giriş çıkışları takip edilerek giriş saatinde yurtta olmaları sağlanmaktadır.4 tarafı kapalı binamızın çevresini ve bina içindeki toplu kullanım alanlarını 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izliyor, kayıt altına alıyoruz.

Binamızın bulunduğu mahalle, Kırşehir' in seçkin kesiminin ikamet ettiği sakin, nezih, huzurlu ve güvenli bir merkezdedir. Artık gözünüz arkada kalmayacak.


TEMİZLİK VE HİJYEN

Yurdumuzda kızlarımızın temiz, hijyenik ve güler yüzlü bir ortamda konaklaması için personelimiz aralıksız bir şekilde çalışmaktadır. Pırıl pırıl banyolar, tertemiz dinlenme ve etüt odası.Ayrıca öğrencilerimiz çamaşır ve ütü hizmetinden de gün içerisinde faydalana bilirler.


SINIRSIZ İNTERNET

Çağımızda öğrencilerin kişisel gelişimi açısından vazgeçilemez bir unsur olan internet, "Günday Kız Yurdunda" gerek öğrencilerin kendi laptoplarına, gerekse bilgisayar odamızdaki bilgisayarlara sağlanan geniş bant yüksek hızlı sınırsız ADSL Wireless vasıtasıyla güvenli ve sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Yurdumuzda sağladığımız bu hizmet sayesinde öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmakla birlikte öğrencileriimiz, siz değerli velilerimizle de webcam üzerinden görüntülü görüşme yapabilmekte, çocuklarınızla hasret giderebilmektesiniz.


TÜM HİZMETLERİMİZ

√ 24 Saat Üst Seviyede Güvenlik Sistemi

√ Sıcak Su

√ Mutfak

√ Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet 

√ Rutin Temizlik

.